Зміна ціни на електроенергію

Автор Admin

Шановні споживачі електричної енергії та споживачі універсальної послуги, повідомляємо Вас, що на сьогоднішній день вступили в силу зміни до законодавства України, які регулюють ціноутворення електроенергії, підвищення розміру мінімальної заробітної сплати, що в свою чергу впливає на збільшення сплати податків та зборів.

Постановою НКРЕКП від 28.02.2020 № 516 були внесені зміни до Правил ринку, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 307, що впливають на ціноутворення електроенергії.

Постановою НКРЕКП від 11.02.2020 № 369 були внесені зміни до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках.

Відповідно до п. 6 та 7 ч. 4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» істотні умови договору про закупівлю можуть змінюватись у випадку:

– зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок

  • якщо відбулася зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни.

Відповідно до п. 2 ч. 4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» зміни ціни за одиницю товару можливе не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.

Враховуючи вище наведене та керуючись чинним законодавством України ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕРНЕРІНГ» повідомляє про зміни ціни одиницю товару в межах 10 % з 01.04.2020 року. Всім споживачам буде направлений проект Додаткової угодна на зміну ціни за одиницю товару в межах 10 %.