Зміна ціни у жовтні

Автор Admin

Шановні споживачі електричної енергії та споживачі універсальної послуги, повідомляємо Вас, що 7 жовтня 2020 р. на засіданні НКРЕКП було винесено питання про схвалиння та оприлюднення на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668» (щодо перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01.12.2020).

В проекті постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668» (щодо перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01.12.2020) пропонуються наступні зміни:

1) у пункті 1 цифри «240,23» замінити цифрами «312,76»

Постанова про зміни набирає чинності з 01 грудня 2020 року, але не раніше дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

20.10.2019 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 N114-IX (далі – нова редакція Закону).

Відповідно до пункту 5 Розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» нової редакції Закону процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону.

Разом з тим пунктом 6 Розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» нової редакції Закону передбачено, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону.

Відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі»

– зміни ціни за одиницю товару можлива у разі зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни.

Враховуючи вище наведене та керуючись чинним законодавством України а також в разі набрання чинності постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668» (щодо перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01.12.2020) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕРНЕРІНГ» повідомляє про зміну ціни за одиницю товару на 0,07253 грн. без ПДВ, для споживачів в яких тариф на передачу закладений в ціну за одиницю товару з 01.12.2020 року. Споживачі в яких не включений тариф на передачу в ціну за одиницю товару з 01.12.2020 року здійснюватимуть компенсацію за послуги передачі згідно тарифу затвердженого НКРЕКП.

З повагою,

Директор                                                             Р. П. Синєгуб