Ціна на е/е

Автор Admin

Шановний споживач електричної енергії наразі, повідомляємо Вас, що на сьогоднішній день спостерігається коливання ціни електричної енергії на ринку.

Відповідно до п. 2 ч. 5 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» (редакція на дату укладання договору):

– збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, – не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії.

Враховуючи вищенаведене, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕРНЕРІНГ», повідомляє про можливу зміну ціни за одиницю товару в межах до 10 % з 01 травня 2021 року в разі коливання електричної енергії на ринку.

У зв’язку з чим, Вам додатково будуть надіслані документи відповідно до умов Договору щодо зміни ціни за одиницю товару, у зв’язку з коливанням ціни на ринку.

Також повідомляємо, що у разі незгоди із запропонованими змінами, Ви маєте право розірвати договір.

Сподіваємось на подальшу плідну та взаємовигідну співпрацю.